Gastrotour představí jihočeské speciality i hmyzí lahůdky

DSC_2601-2.jpg

Příznivci dobrého jídla se 4. října sejdou v Českých Budějovicích na food festivalu Gastrotour. Ten letos představí nejzajímavější lahůdky z regionálních surovin, hmyzí speciality nebo thajskou kuchyni. Na návštěvníky gastro události čekají také kuchařské show Zdeňka Pohlreicha a dalších vyhlášených kuchařů, koncerty nebo divadlo pro děti. Projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

DSC_2601 (2)Druhý ročník festivalu Gastrotour přinese fanouškům dobrého jídla a pití jedinečnou možnost ochutnat degustační menu nejlepších restaurací z regionu. V průběhu celé akce budou na náměstí Přemysla Otakara II. probíhat kuchařské show v podání Zdeňka Pohlreicha, Petra Stupky, Pavla Vedrala nebo Milana Macháčka, kteří přímo na místě předvedou své umění. Návštěvníci se mohou těšit i na hmyzí speciality restaurace Amigo a autogramiádu Zdeňka Pohlreicha.

V rámci doprovodného programu se představí i hudební skupiny Fellows či Seven. A pořadatelé mysleli také na děti, které se mohou těšit na pohádky Divadla Dokola, školu vaření nebo taneční vystoupení souboru Úsviťáček.

_MG_5168

Vstup na Gastrotour je zdarma, projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.

Další informace najdete na https://www.facebook.com/GastrotourCZ

 

 

 

scroll to top